Hakkımızda


BUNDAN SONRA

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN...


Hedefimiz sektörde ki gelişmeleri yakından takip etmek ve kendimizi daha da geliştirmek, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, müşteri memnuniyetini daha da önemli kılmak, mümkün olduğunca çevre dostu malzemelerle çalışmak ve çevreye saygılı olmak, Proje sayılarını arttırmak ve gelişmektir. Deneyimli teknik ekibimiz ve sunduğumuz yapısal çözümler ile her zaman hizmetinizdeyiz.

HAKKIMIZDA

KALENOVAYAPI


2009 yılında izolasyon ve dekorasyon sektöründe faaliyetine başlamış firmamızla; Bugüne kadar, Müşteri memnuniyetini esas kıldık. Sektördeki gelişmelere paralel olarak kendimizi geliştirdik. Malzemede kaliteyi tercih ettik. İşçilikte titiz davrandık. Her zaman profesyonelliği önemsedik. Zaman bize tercihlerimizin doğru olduğunu gösterdi.


Şimdi, Bize olan güveniniz ile büyümeye de devam ediyoruz. Gelişen portföyümüzü, sahip olduğumuz birikim ve tecrübeyi daha da geliştirerek siz değerli müşterilerimize çözümler üretmeye devam edeceğiz.


Kalenova
Stil Bıçak